Variété show, 11 maart

Discussie in 'Algemeen' gestart door Niels Duinker, 12 mrt 2012.

  1. Niels Duinker

    Niels Duinker Goochelaar

    Beste goochelaars,

    Enkele weken geleden had ik op dit forum een bericht gepost dat ik 11 maart van de president van de International Magicians Society een Merlin Award voor "Variety Act of the Year" zou ontvangen.
    De ceremonie vond gisteren plaats in het Magic Art Center van Veronique Ross in Bennebroek.

    ---Zoals de meeste van jullie weten...Elke eerste maandag van de maand is er een ontmoetingsavond voor goochelaars in het Magic Art Center www.magicart.nl---

    Gisteren heeft Hart van Nederland in het Magic Art Center gefilmd:
    http://www.hartvannederland.nl/nederland/noord-holland/2012/beste-jongleur-van-nederland/

    Vanaf 7:20 min. kunnen jullie de opname van het Jeugdjournaal bekijken, mochten jullie dat leuk vinden: http://jeugdjournaal.nl/uitzending/avond/2012-03-11

    En als je nog niet kunt jongleren met 3 ballen en dit wilt leren, dan heeft het Jeugdjournaal op http://jeugdjournaal.nl/item/350385-nederlander-wint-belangrijke-goochelprijs.html een korte instructievideo geplaatst.

    Onderstaande foto's komen van Ger Copper's Facebook profiel.

    Heel graag wil ik bedanken:

    Jasper Oberon - www.jasperoberon.nl
    Renske Endel - www.renskeendel.com
    Robin Matrix - www.goochelaar.nl
    Freddy Kenton - www.freddykenton.nl
    Jimmy White - www.tapdanser.nl
    Iris Duinker - www.irisduinker.nl
    Huub Cooijmans - www.huubcooijmans.nl
    voor de super acts in de show!

    Veronique Ross! John! Wil! Willem!
    ---
    Niels


    Screen shot 2012-03-12 at 11.05.13 AM.png Screen shot 2012-03-12 at 11.06.04 AM.png Screen shot 2012-03-12 at 11.06.16 AM.png Screen shot 2012-03-12 at 11.06.28 AM.png
  2. Jan Kosters

    Jan Kosters Goochelaar

    Van harte!
  3. Maarten Vogelaar

    Maarten Vogelaar Goochelaar

    Super!! Geniet 'r van!
  4. Maurice Meijer M&M

    Maurice Meijer M&M Goochelaar

    Niels ik heb maar 1 woord.......TOP!
  5. Stapper

    Stapper Goochelaar

    Gefeliciteerd!
  6. Niels Duinker

    Niels Duinker Goochelaar

    Bedankt voor alle felicitaties!

    Hieronder post ik nog diverse links naar TV zenders die aandacht eraan besteed hebben. Bij uitzending gemist, gisteren 29maart KoffieTijd start op 26.35 minuut is er ook nog een interview van 5 minuten te zien over de Merlin Award voor Variety Act of the Year.

    Met vriendelijke groet! En bedankt!
    Niels

    Koffiemax:
    http://www.jongleren.net/jongleur-niels-duinker-te-gast-in-koffiemax-nederland-1/

    Jeugdjournaal:


    Hart van Nederland:


    Z@PPLIVE, Nederland3:


    TVRijmond:


    BNR radio:
  7. heinzminten

    heinzminten Goochelaar

    Wel een beetje laat, maar zeker ook de felicitaties van mij
    Heinz Minten
    Vice president International Magicians Society
  8. Kiko

    Kiko Goochelaar

    Leuk om te zien de filmpjes !
    Niels Duinker vindt dit leuk.
  9. Math.van.Rhee

    Math.van.Rhee Goochelaar

    Je bent de beste heb genoten van je jongleren zelf kan ik het een beetje maar het is moelijk om het zo goed als jij te kunnen geweldige prestatsie nederland is trots op jou .....;)
    Niels Duinker vindt dit leuk.
  10. Niels Duinker

    Niels Duinker Goochelaar

Deel Deze Pagina